KURUMSAL


HAKKIMIZDA

 AFA KİMYA DIŞ TİCARET A.Ş.

2010 yılında İstanbul'da kurulan ve faaliyete başlayan AFA KİMYA DIŞ TİC.A.Ş;kurulduğu günden itibaren ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak otomotiv ve endüstri sektörüne her türlü petrokimyasal ürün ve madeni yağ tedariki yapmaktadır.

AFA KİMYA DIŞ TİC.A.Ş gurup şirketlerine ait olan bir çok marka madeni yağlara ait geniş ürün gamıyla yurt içi ve yurt dışı pazarlarda,uluslararası standartlara uygun aranan ve beğenilen ürünler sunmaya devam etmektedir..

AFA KİMYA DIŞ TİC.A.Ş uzman personeli, çağdaş yönetim anlayışı, nitelikli eleman kadrosu ile müşterileri için çözüm ortaklığı ilkesi  ile hizmet vermektetedir


Yurt içinde yaygın bayilik ağı ve direkt satış noktalarıyla ulusal pazarlama faaliyetlerini sürdüren AFA KİMYA DIŞ TİC.A.Ş aynı zamanda  20 yi aşkın  ülkeye ihracat yaparak uluslararası pazarlama faaliyetlerini de başarı ile  sürdürmektedir.

Olmaz sa olmaz ilkemiz  müşterilerimiz için çözüm ortağı olmaktır. Teslim etmiş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili müşterilerimizin memnuniyeti ve ürün güvenilirliği firmamız  önceliklerinin başında gelir

Öncelikli hedefimiz teknolojik faaliyetlerde yenilikleri yakından izlemek, bilgileri güncellemek ve sıkı kontrol yöntemleri uygulayarak; hizmet kalitemizi sürekli yükseltmektir, Bu süreci güvenilirlik, dürüstlük, bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerimize uygun politikalar izleyerek yönetmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

·Ürünlerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ilk seferde ve doğru olarak müşterilerimize ulaştırmak,

·Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak,

·Çalışanlarımızın beceri ve tecrübelerini arttırmak için sürekli eğitmek ve İhtiyaç duyulan tüm kaynakları sağlamak,

·Entegre kalite ve çevre yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek,

·Ürünlerimizle ilgili tüm mevzuata uymak,

·Faaliyetlerimizden kaynaklanabilecek Çevre kirliliğini proaktif bir yaklaşımla önlemek ve çevre ile ilgili mevzuata uymak,

VİZYONUMUZ
Otomotiv sanayisi ve endüstriyel sektörde lider, aranan, saygın ve kaliteli hizmet veren şirketler arasında birinciliğimizi korumak ve tüm değerlerimizi müşteri memnuniyetiyle daha üst noktalara taşımaktır.

MİSYONUMUZ

Çözüm ortaklığında başarı ilkesi ile otomotiv sanayi ve endüstriyel sektörler için kaliteli ürünler sunmak

 

   

Adres : Kimya Sanayicileri OSB Melek Aras Bulvarı Aromatik Cad.No:61,Tuzla, İstanbul

Tel : +90 216 593 24 61
Faks : +90 216 593 45 95
Email : info@afakimya.com.tr
Web Tasarım: